books lviv ua books lviv ua
Інтернет-магазин книг: економіка, менеджмент, маркетинг, підручники, довідники. Широкий вибір літератури на комп'ютерну тематику: програмування, операційні системи, графіка, бази даних, інтернет, анімація, звук.
Баннерная сеть Lux-BN
books lviv ua books lviv ua books lviv ua
Пошук на YG.UA
OCENI.UA поможет Вам выбрать то, что нужно. Сравнения, отзывы и мнения потребителей. Описание товаров разных фирм и производителей. Выберите, сравните, узнайте мнения потребителей до покупки товара.


books lviv ua
Login:
  Пароль:
 
Зареєструватися »
У  кошику  -  0  од. товару.  Оформити замовлення?

Партнерська програма
Login:
Password:
Зареєструйтеся в нашому магазині. Для зареєстрованих користувачів доступно ряд додаткових можливостей:
- можливість отримувати накопичувальні скидки
- можливість приймати участь в нашій партнерській програмі і заробляти гроші.
- можливість переглядати історію виписаних рахунків.
- можливість підписки на новинки з певних розділів.

Партнерська програма

Інтернет-магазин www.books.lviv.ua пропонує користувачам Інтернету взяти участь у новій партнерській програмі. Стати нашим партнером може практично кожен. Необхідно тільки пройти не складну реєстрацію й отримати індивідуальне гіперпосилання. При цьому необов'язково мати свій власний сайт. За кожен проданий через ваше посилання товар, ви будете отримувати комісійні в розмірі 10% від його вартості. На відміну від різного роду "спонсорів", ми продаємо реальний товар і пропонуємо вам отримати від цього реальний дохід. Хочете стати партнером? Насамперед , ознайомтеся з Правилами.

Правила участі в партнерській програмі

1. Загальні положення:

Основною метою Партнерської програми інтернет-магазину www.books.lviv.ua - залучення в магазин нових покупців. Учасникам програми надається можливість внести посильну лепту в досягнення цієї цілей, за що кожен з них буде отримувати законний дивіденд у вигляді відсотків з продажу.

Залучення нових покупців здійснюється партнерами за допомогою індивідуальних гіперпосилань. Користувач Інтернету який прийшов на сайт www.books.lviv.ua по такому посиланню автоматично заноситься в "актив" партнера, і якщо протягом трьох місяців ним буде здійснена й оплачена яка-небудь покупка, - на персональний акаунт партнера нараховуються комісійні в розмірі 10% сумарної вартості покупки.

Зароблені на участі в програмі гроші партнер може отримати в гаманець WebMoney, на рахунок у банку або звичайним поштовим переказом. Мінімальна сума для такого переказу, - 5 доларів США.

2. Наші зобов'язання перед партнерами:

Кожному зареєстрованому учасникові ми надаємо індивідуальне гіперпосилання, що може мати вигляд звичайного текстового посилання або банера формату 468х60 або 100х100. Ми ж, зі своєї сторони, гарантуємо коректність її роботи.

Усім партнерам надається повна і достовірна інформація про оплачені замовлення. Зароблені партнером гроші переводяться з його акаунта раз в місяць.

3. Права партнерів:

Індивідуальне гіперпосилання партнер має право розміщати де завгодно. Наприклад, на власному сайті, у гостьових книгах, форумах, e-maіl повідомленнях. Крім того, партнер може розмістити своє посилання в мережах банерної або текстової реклами.

Партнер має право вибирати найбільш оптимальний для себе вид переказу зароблених грошей з акаунта.

4. Деякі обмеження:

Партнерові забороняється використовувати банери, крім тих, що пропонуються при реєстрації, без спеціального дозволу адміністрації партнерської програми.

Також ми забороняємо використання рекламу в розсилках, без нашого спеціального дозволу. Для цього необхідно надати рекламний текст, назву розсилки і її URL.

На одній сторінці вашого сайту дозволяється встановити не більш 2-x банерів формату 100x100, 2-x банерів формату 468x60, 3-x банерів 88x31 або 120x60.

Текстові посилання на товари, новини, рекламні акції і т.д., можна встановлювати без обмежень, за винятком зміни цін, що категорично забороняється.

5. На що партнери права не мають:

Для залучення покупців, учасники програми не мають права використовувати СПАМ, у якому б то не було вигляді. Акаунти запідозрені у СПАМІ партнерів будуть відразу заморожені. У випадку якщо провина партнера цілком доведена, він виключається з числа учасників програми, а всі зароблені гроші переводяться на рахунок благодійних організацій.

Обмеження на спам:

Масове розсилання не погоджених попередньо електронних листів. Тут і далі під електронними листами розуміються повідомлення електронної пошти, ІCQ і інших подібних засобів обміну інформацією.

 
Top 20
 1  Компьютерное зрение. Современный подход М. с. 928 2004
211.00 грн. > >
books lviv ua
 2  Windows XP. Библия пользователя, 2-вид. М. с. 1136 2006
135.00 грн. > >
books lviv ua
 3  1С:Предприятие 8.0 Практическое пособие разработчика. Примеры и типовые приемы.
119.00 грн. > >
books lviv ua
 4  Microsoft Office Project 2003. Библия пользователя М. с. 784 2004
93.00 грн. > >
books lviv ua
 5  Solaris 8. Руководство администратора СПб. с. 336 2003
88.00 грн. > >
books lviv ua
 6  Міжнародна економiка. Підручник Т. с. 504 2001
87.00 грн. > >
books lviv ua
books lviv ua
64 63
Інтернет реклама, WEB дизайн Reklama.lviv.ua
CeNews: українські новини
CeAnekdot: найсмішніші анекдоти, історії, пріколи, афоризми та карикатури
Ігроманія на CeGames: стрілялки, аркади, стратегії, гонки, спорт, геймери, клани, чемпіонати. Новини ігрового світу та інше
books lviv ua    
Cлужба підтримки
Новости клиентов Copyright © by Reklama.lviv.ua
books lviv ua books lviv ua books lviv ua
Rambler's Top100 Каталог ссылок RuList.info
books lviv ua books lviv ua купити особняк Львів :

books lviv ua